Hakkımızda

2012 yılında Fazlıhan Carus’un Mets Spor’u devralmasıyla başlayan hikayemiz, 2022 yılında CRS Spor’un kurulması ile birlikte girişimcilik serüvenini ileri bir boyuta taşımıştır.

Firmamız, Samsun’un Tekkeköy İlçesinde 14.000m² kapalı alanda 200’ü aşkın çalışanıyla üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Spor tekstili ve spor ekipmanları satışı gerçekleştiren firmamız, www.crsspor.com ve firma içerisinde bulunan showroomu ile tüm Türkiye ve yurt dışındaki müşterilerinin ürünlere kolaylıkla ulaşmalarını sağlamaktadır.

Ayrıca firmamız, İtalyan markası Diadora’nın Türkiye Takım Sporları Distribütörlüğünü üstlenmektedir.

Kamu kurumları, okullar, spor kulüpleri ve federasyonlara ürün tedariği sağlamaya devam eden firmamız Türkiye genelinde 100’den fazla aktif bayi ile çalışmaktadır.

Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak yenilikçi ve özgün ürün tasarımları ile yola çıktığımız bu serüvende; Uyguladığımız satış stratejileri ile takım sporları ve bireysel sporların Diadora ve Kanije markaları ile buluşmasını sağlamaktayız. Sunduğumuz kaliteli üretim hizmeti ile ayrıcalıklı müşteri portföyümüzü genişleterek, marka değerimizi zirveye taşımayı hedefliyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Müşteri beklentilerini sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda karşılayıp, en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak öncelikli misyonumuzdur.

VİZYONUMUZ

Üstün kaliteye sahip ve en çok tercih edilen marka olma çalışmalarımızın yanı sıra, sürdürülebilir çevre faaliyetleri kapsamında gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakan, sporu ve sporcuyu destekleyen global bir marka olmak.

Whatsapp