İstediğimiz tasarımı yaptırabilir miyiz?

Sitemizde bulunan hazır modellerden seçebileceğiniz gibi, aklınızda bulunan tasarım fikirlerini veya beğendiğiniz bir tasarımı tasarımcılarımız ile paylaşarak istediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz.

Dijital olarak ürünlerimizde ürünlerin her biri dijital olarak basıldığı için herhangi bir ekstra ücret bulunmaz. Üretilmiş ürünlerin üzerine yapılacak ek baskılar için ücret farklılıkları baskı adedine göre belirlenir.

Ürünlerin kesim maaliyeti ve kumaş zaiyatı gibi sebepler ile tek adet forma baskısı yapamamaktayız. Forma imalatında minimum sipariş adedi 7 olarak belirlenmiştir.

Formatasarim.com CRS Spor Tekstil Ltd. Şti firmasına ait bir markadır. CRS Spor Diadora Türkiye Takım Sporları distribütörüdür ve sitemizde yer alan tüm Diadora marka ürünler orijinal ve lisanslıdır.

Formalarımızda farklı marka ve kurumların telif haklarını ihlal edecek hiçbir logo, amblem vb. içeriğe yer vermiyoruz.

Üretim süreci tamamlanan tüm ürünler MNG Kargo aracılığı ile Türkiye’nin her yerine sevk edilir. Ortalama 1-3 gün içerinde tarafınıza ulaşmaktadır. Nadiren kargo firması ile ilgili bazı gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda firmamızın bir müdahale hakkı olmadığı gibi sorumluluğu da bulunmamaktadır.

EFT/Havale ve Kredi Kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Ürünlerinizin üretimi genellikle 7-10 gün aralığında tamamlanır. Mevcut siparişlerin yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Sipariş ve üretim sürecimizle ilgili detaylı bilgiye sizler için hazırladığımız sipariş rehberimizden ulaşabilirsiniz.

Whatsapp